13 grudnia 2017r.- spotkanie grupy wsparcia dla opiekunów osób z niepełnosprawnością 

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej zaprasza opiekunów osób z niepełnosprawnością do wzięcia udziału w grudniowym spotkaniu grupy wsparcia, które odbędzie się w środę 13 grudnia 2017r. o godzinie 9:00 w sali konferencyjnej 204 budynku B Starostwa Powiatowego w Limanowej (adres: ul. Józefa Marka 9, 34-600 Limanowa). 

Spotkanie grupy wsparcia stanowi dobrą okazję do podejmowania otwartej rozmowy o problemach, a także sposobach wyjścia z kłopotliwych sytuacji i pokonania piętrzących się trudności, z uwzględnieniem potrzeb opiekuna. Rozmowa ta daje siłę do przeciwstawiania się zwątpieniu czy bezradności. Wzmacnia również poczucie własnej wartości, umożliwia poszerzenie kontaktów, zmniejsza napięcie emocjonalne, zapobiega powstawaniu i pogłębianiu się  poczucia osamotnienia.

W trakcie spotkania można pozyskać wiele pożytecznych informacji dotyczących możliwości skorzystania z kompleksowej pomocy w tym wsparcia finansowego.

Serdecznie zapraszamy !

Szczegółowe informacje na temat udziału w grupie wsparcia i jej działalności można uzyskać dzwoniąc pod numerem telefonu: (18) 33 37 825.

Informacji udziela Pani Janina Kędroń – pracownik PCPR w Limanowej.

Warto również zapoznać się z materiałami promocyjnymi. Kliknij i zobacz plakaty informacyjne.