Logo Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej

Powiatowe centrum pomocy rodzinie w Limanowej

XII Integracyjne Spotkanie Rodzin Zastępczych z terenu Powiatu Limanowskiego

W dniu 5 września 2015r. w Stacji Pstrąga na szczycie Łysej Góry w Limanowej odbyło się XII Integracyjne Spotkanie Rodzin Zastępczych z terenu Powiatu Limanowskiego.

W Spotkaniu wzięli udział m.in. Rodziny Zastępcze, Starosta Limanowski Pan Jan Puchała, Członek Zarządu Powiatu Limanowskiego Pani Agata Zięba, Radni Powiatu Limanowskiego: Pan Czesław Kawalec oraz Pan Marian Wójtowicz,  Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej Pani Monika Nawalaniec wraz z Pracownikami.

W wydarzeniu wzięło udział ponad 100 osób, w tym około 60 dzieci z rodzin zastępczych. Odważni przybyli na imprezę w strojach góralskich – głównie dzieci. O klimat folklorystyczny zadbały pracownice Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie pojawiając się w strojach regionalnych. W trakcie Imprezy nie zabrakło atrakcji zarówno dla najmłodszych oraz ich opiekunów takich jak miasteczko rowerowe czy pokaz pierwszej pomocy. Pracownicy Centrum zapewnili im świetną zabawę m.in. karaoke, malowanie twarzy, skręcanie balonów, zabawy animacyjne z chustą, gry, zawody oraz tor przeszkód. Dla dzieci przygotowano liczne nagrody i upominki. Uczestnicy spotkania zostali ugoszczeni gulaszem oraz kiełbaskami. Nie zabrakło ciepłych i zimnych napoi, owoców, słodyczy, przekąsek. Na zakończenie Spotkania, tradycyjnie odbyło się losowanie maskotek.

Dziękujemy wszystkim za dobrą zabawę 😉

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej", pcpr-limanowa.pl
https://pcpr-limanowa.pl/blog/2015/09/07/xii-integracyjne-spotkanie-rodzin-zastepczych-z-terenu-powiatu-limanowskiego/