XIII Integracyjne Spotkanie Rodzin Zastępczych z terenu Powiatu Limanowskiego już za nami

/ Aktualności

W malowniczym miejscu jakim była Stacja Pstrąga na szczycie Łysej Góry w Limanowej w dniu 3 września 2016 r. odbyło się XIII Integracyjne Spotkanie Rodzin Zastępczych z terenu Powiatu Limanowskiego. Imprezę przygotowali pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej.

W wydarzeniu wzięło udział około 120 osób, w tym 70 dzieci z rodzin zastępczych. Rodziców zastępczych z terenu Powiatu Limanowskiego wraz z wychowankami oraz uczestników spotkania powitali Wicestarosta Limanowski Pan Mieczysław Uryga, Radny Powiatu Limanowskiego Pan Czesław Kawalec oraz Dyrektor PCPR
w Limanowej Pani Monika Nawalaniec.

Impreza rozpoczęła się rozstrzygnięciem konkursu plastycznego pt. „Moja Rodzina”, w którym brały udział dzieci z rodzin zastępczych oraz wręczeniem nagród w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Na przybyłych gości, a w szczególności dzieci, czekały tu liczne atrakcje m.in. pokaz wozu strażackiego z wyposażeniem zaprezentowany przez Komendę Powiatowej   Państwowej Straży Pożarnej w Limanowej, teatrzyk pt. „Piękna i Bestia” w wykonaniu uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Tymbarku, karaoke, zabawy animacyjne, konkursy, mecz piłki nożnej oraz stoiska tematyczne takie jak: biżuteria i koraliki dla bystrzaków, malowanie twarzy, modelowanie balonów oraz kącik fotograficzny. Dla dzieci przygotowano liczne nagrody i upominki. Punktem kulminacyjnym Imprezy, jak co roku, było losowanie pluszaków.

Uczestnicy Spotkania zostali ugoszczeni gulaszem oraz kiełbaskami z grilla.

Serdecznie dziękujemy Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Limanowej oraz Warsztatom Terapii Zajęciowej w Tymbarku za umilenie Imprezy.

image_pdfimage_print
Skip to content