30 maja – Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

/ Aktualności

Z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego składamy wszystkim rodzinom zastępczym najserdeczniejsze podziękowania za trud wychowania drugiego człowieka. Życzymy wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, uśmiechu i dużo zdrowia, a Waszym dzieciom samych radosnych chwil beztroskiego dzieciństwa.

Z tej okazji zapraszamy rodziny zastępcze i wszystkich zainteresowanych rodzicielstwem zastępczym na Dzień Rodzicielstwa Zastępczego połączony z Dniem Dziecka, który odbędzie się 1 czerwca o godz. 10:00 na Pływalni Limanowskiej.

Na gości czekać będą różnorodne atrakcje m.in: na dużym basenie odbędą się zawody pływackie dla wszystkich dzieci w różnych kategoriach wiekowych i stylach pływackich, na basenie rekreacyjnym będą zabawy z animatorem w rytm muzyki DJ.

Dodatkowo na najmłodszych czekać będą kolorowe balony, bańki mydlane oraz wodne tatuaże. Będzie można skorzystać także z kręgielni, a na sali obok czekał będzie słodki poczęstunek. W tym dniu Pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie będą także udzielać informacji na temat rodzicielstwa zastępczego osobom zainteresowanym podjęcia się tej misji.

Zaprasza Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie wraz z pracownikami.

image_pdfimage_print