XVI Integracyjne Spotkanie Rodzin Zastępczych z terenu Powiatu Limanowskiego już za nami!

/ Aktualności

W dniu 14 września br. odbyło się XVI Integracyjne Spotkanie Rodzin Zastępczych z terenu Powiatu Limanowskiego. Spotkanie miało miejsce w zabytkowym Dworze w Świdniku. Impreza została przygotowana przez pracowników Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej.

Uroczystość rozpoczęła Dyrektor PCPR w Limanowej Pani Monika Nawalaniec. Następnie podziękowania i gratulacje dla uczestników spotkania w imieniu Zarządu i Rady Powiatu Limanowskiego złożyli: Pan Józef Pietrzak – Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Limanowskiego oraz Pan Czesław Kawalec – Członek Zarządu Powiatu Limanowskiego.

Na przybyłych gości, a w szczególności dzieci, czekały liczne atrakcje m.in. zabawy animacyjne, konkursy, malowanie twarzy, modelowanie balonów, zapasy sumo, warsztaty chemiczne oraz możliwość ozdabiania przedmiotów techniką decoupage. Nie zabrakło oczywiście nagród, które dzieci i rodzice mogli zdobyć podczas konkurencji. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się pokaz tresury psów policyjnych przygotowany przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Limanowej. Na zakończenie spotkania, jak co roku, odbyło się losowanie pluszaków.

Integracyjne spotkania rodzin zastępczych z terenu Powiatu Limanowskiego organizowane są corocznie od 16 lat. Pierwsze Integracyjne Spotkanie Rodzin Zastępczych odbyło się 30 czerwca 2004 r. w ośrodku wypoczynkowym „Pod Ostrą”. Spotkania dają opiekunom zastępczym chwile wytchnienia od codziennych obowiązków związanych z wychowaniem przyjętych dzieci, a dzieciom możliwość beztroskiej zabawy pod czujnym okiem animatorów.

Zapraszamy do obejrzenia FOTOGALERII z wydarzenia!

image_pdfimage_print
Skip to content