Tydzień Mediacji 2019 – dowiedz się więcej!

/ Aktualności

Od poniedziałku do piątku – 14-18 października 2019 roku – w całej Polsce trwa Tydzień Mediacji. Jest to inicjatywa Ministerstwa Sprawiedliwości związana z Międzynarodowym Dniem Mediacji, który przypada 17 października 2019 roku!

Tydzień Mediacji ma na celu propagowanie idei pozasądowego rozwiązywania sporów i mediacji. Przyświeca mu idea: warto rozmawiać, bo czasami zwykła rozmowa może zdziałać cuda. Nie wszystkie sprawy muszą trafiać do sądu – spróbujmy przy pomocy bezstronnego i neutralnego mediatora uzgodnić warunki pogodzenia się.

KAŻDY ma szansę skorzystać z usług mediatora!

MEDIACJE RODZINNE | MEDIACJA W POSTĘPOWANIU W SPRAWACH NIELETNICHMEDIACJA W POSTĘPOWANIU CYWILNYM I W SPRAWACH Z ZAKRESU PRAWA PRACYMEDIACJA W SPRAWACH GOSPODARCZYCHMEDIACJA W POSTĘPOWANIU KARNYMMEDIACJA W SPRAWACH TRANSGRANICZNYCH

W Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej mieszkańcy Powiatu Limanowskiego mają możliwość skorzystania z bezpłatnych mediacji rodzinnych po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Szczegółowe informacje można uzyskać dzwoniąc pod numer (18) 33 75 826.

Będą miały także miejsce atrakcyjne wydarzenia organizowane przez sądy:

1.Sąd Rejonowy w Limanowej:

INFORMACJA O MEDIACJI
DYŻURY MEDIATORÓW

2.Sąd Rejonowy w Nowym Sączu:

INFORMACJA O MEDIACJI
LISTA WYDARZEŃ ZWIĄZANYCH Z OBCHODAMI TYGODNIA MEDIACJI
DYŻURY MEDIATORÓW
LISTY I WYKAZY MEDIATORÓW
LISTA WYDARZEŃ ZWIĄZANYCH Z OBCHODAMI MEDIACJI W OKRĘGU SĄDU OKRĘGOWEGO W NOWYM SĄCZU

3.Wydarzenia w całej Polsce:

LISTA WYDARZEŃ ORGANIZOWANYCH PRZEZ SĄDY Z OKAZJI DNIA I TYGODNIA MEDIACJI 2019

image_pdfimage_print