Spotkanie mikołajkowe pn. „Dobro Zawsze Wraca”

/ Aktualności

7 grudnia w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Limanowej od godz. 11.00 odbędzie się spotkanie mikołajkowe przeznaczone dla osób z niepełnosprawnością z terenu powiatu limanowskiego pod nazwą Dobro Zawsze Wraca. Dla uczestników organizatorzy przygotowali liczne atrakcje: przedstawienie przedszkolaków z Przedszkola „U Cioci Agatki” z Tymbarku, pokaz tańca podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Dobrej, wspólne śpiewanie przy akompaniamencie akordeonu oraz krojenie wielkiego tortu w kształcie serca. Punktem kulminacyjnym będzie spotkanie ze Świętym Mikołajem, który wręczy słodkie prezenty.

Prezenty pochodzą ze zbiórek przeprowadzonych w szkołach powiatu limanowskiego w ramach akcji „Dobro zawsze wraca”. Są to m.in. słodycze artykuły szkolne dekoracyjne i zabawki. Dzięki zaangażowaniu i ofiarności uczniów i nauczycieli będziemy mogli przeprowadzić spotkanie mikołajkowe, a wręczone prezenty z pewnością wywołają uśmiech na twarzach osób z niepełnosprawnością biorących udział w wydarzeniu.

Impreza będzie mieć charakter otwarty. W związku z powyższym w celach organizacyjnych prosimy o telefoniczne zgłoszenie udziału dziecka z niepełnosprawnością w spotkaniu mikołajkowym do 30 listopada br. pod nr. 18 33 37 828.

image_pdfimage_print