24 listopada 2020 r. bezpłatna VII Konferencja online „Wychowanie do samodzielności”

/ Aktualności
logo fundacja życie

Zapraszamy Rodziców Zastępczych oraz wszystkich, którym leży na sercu dobro dzieci i młodzieży – do wzięcia udziału w Konferencji!

Fundacja Życie w ramach projektu Akademia Rodziny serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w dniu 24 listopada 2020 r. w bezpłatnej VII Konferencji online „Wychowanie do samodzielności”.

W tym roku szczególny nacisk będzie położony na zagadnienia dotyczące aktywności społecznej i obywatelskiej i jej roli w wychowaniu. Wydaje się, że pasja, hobby, tworzenie grup artystycznych, sportowych, naukowych są tym miejscem, które uskrzydlają. Ale jak dzieciom, rodzicom i nauczycielom pomóc, zaktywizować i nie zepsuć? To wyzwanie o którym warto rozmawiać zwłaszcza w tym trudnym czasie.

Zachętą niech będzie lista prelegentów z Panem Mikołajem Pawlakiem, Rzecznikiem Praw Dziecka na czele, ale przede wszystkim będą z nami wybitni Panowie Profesorowie: Bogusław Śliwerski, Michał Michalski i Jacek Pyżalski. W konferencji będą brać udział praktycy, mający na co dzień kontakt z aktywnościami dzieci, młodzieży i rodziców.

Link do harmonogramu Konferencji i rejestracji w poniższym linku:

http://akademiarodziny.org/

image_pdfimage_print
Skip to content