Hospicjum domowe

/ Aktualności
Lekarz badający osobę chorą i leżącą.

Firma Specjalmed posiadająca 10-letnie doświadczenie w opiece paliatywnej i hospicyjnej domowej dla dorosłych i dla dzieci na terenie miasta Nowy Sącz powiatu nowosądeckiego, gorlickiego i limanowskiego świadczy pacjentowi w domu opiekę sprawowana przez zespół: LEKARZA WRAZ Z PIELĘGNIARKĄ FIZJOTERAPEUTĄ I PSYCHOLOGIEM.

Świadczenia są bezpłatne finansowane z NFZ.

Pacjent pozostaje nadal z aktywną deklaracją na stanie populacji lekarza i pielęgniarki POZ, świadczenia hospicyjne są dodatkową formą fachowego wsparcia medycznego odciążającego POZ.

Do przyjęcia wymagane jest skierowanie od lekarza POZ lub specjalisty – e-skierowanie lub wersja papierowa, karty wypisowe ze szpitala i dokument ubezpieczenia.

Wszystko można przesłać drogą mailową, a zgłoszenie zrobić telefonicznie: 512-295-412, (18)442-35-60,  rejestracjans@specjalmed.pl

To nie tylko pacjenci onkologiczni dla których zakończono leczenie przyczynowe kwalifikują się do takiej opieki, ale również pacjenci z kardiomiopatią, stwardnieniem rozsianym, niewydolnością oddechową, oraz odleżynami.

W ww. hospicjum pacjent nie ma czasu oczekiwania przyjmowane są wszystkie zgłoszenia do paru dni.

W sprawach niejasnych tel. 512-295-412

Firma Specjalmed posiada również wypożyczalnię sprzętu medycznego niezbędnego w takiej opiece jak: łóżka, wózki inwalidzkie, toalety przyłóżkowe, chodziki.

Więcej informacji w poniższym linku:

https://specjalmed.pl/hospicjum-domowe

image_pdfimage_print
Skip to content