Weź udział w badaniu! Wypełnij ankiety!

/ Aktualności
ołówek zakreślający ankietę

Szanowni Państwo,
trwają prace nad Strategią Rozwiązywania Problemów Społecznych Powiatu Limanowskiego na lata 2024-2030.  Strategia będzie dokumentem wyznaczającym kierunki rozwoju naszego Powiatu na kolejne lata w zakresie rozwiązywania problemów społecznych. Bardzo ważne są dla nas Państwa opinie o warunkach życia w Powiecie. Chcielibyśmy się dowiedzieć, w jakim stopniu potrzeby mieszkańców są zaspokajane i dlatego prosimy o szczere i wyczerpujące wypowiedzi.

W związku z tym prosimy o wypełnienie poniższej anonimowej ankiety. Jest ona skierowana do mieszkańców Powiatu Limanowskiego i ma na celu właściwe zdiagnozowanie problemów społecznych występujących na jego obszarze.

Wyniki tego badania ankietowego posłużą do opracowania Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Powiatu Limanowskiego.

Z góry dziękujemy za udział w naszym badaniu.

Formularz ankiety będzie dostępny do 10 maja 2023 r.

ANKIETA 1: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSce6pBOJTVcLlAPgtDweUFI5_Ltw464e4HmRXppxU3BhxB0kQ/viewform?usp=share_link

 

Kolejna ankieta, którą prosimy o uzupełnienie, jest skierowana jest do osób posiadających dziecko/dzieci.

Ankieta jest anonimowa, a jej wyniki zostaną wykorzystane do oceny potrzeb w zakresie utworzenia placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży o zasięgu ponadgminnym.

Formularz ankiety będzie dostępny do 10 maja 2023 r.

ANKIETA 2: https://docs.google.com/forms/d/1vxTswD1oy-dSrmdUpgE-tRc_cs3timt8nEh8hW3_3Rk/viewform?edit_requested=true

image_pdfimage_print
Skip to content