18 czerwca 2024 r. – webinarium dla seniorów i ich opiekunów

/ Aktualności
Na błękitnym tle, dłoń pisząca na niebieskie słowo "webinarium"

W dniu 18 czerwca 2024 r. (10:00-12:30) Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF), we współpracy z Minister do Spraw Polityki Senioralnej oraz Komendą Główną Policji organizuje webinarium online dla seniorów oraz ich opiekunów pn. „Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie – bankowość elektroniczna dla seniorów. II edycja”.

Celem webinarium jest zwiększenie świadomości seniorów i ich opiekunów w zakresie aktualnych zagrożeń spowodowanych działalnością cyberprzestępców.

Rejestracja na webinarium CEDUR odbywa się online, tj. poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy – link do strony z odnośnikiem do formularza:
https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/seminaria?articleId=89103&p_id=18

UKNF w ramach realizacji zadań określonych w art. 4 ust. 1 pkt 4 ustawy z dnia 21 lipca 2006 roku o nadzorze nad rynkiem finansowym prowadzi działalność edukacyjną mającą na celu  upowszechnianie wiedzy z zakresu zasad funkcjonowania rynku finansowego. Działalność ta realizowana jest m.in. w ramach projektu edukacyjnego Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR.

Seniorzy oraz ich opiekunowie to jedna z grup odbiorców, dla których kierowane są działania edukacyjne, m.in. bezpłatne webinaria, podczas których przekazywane są przydatne wiadomości z zakresu rynku finansowego, m.in. z obszaru cyberzagrożeń, oszustw na rynku finansowym, czy świadomego podejmowania decyzji inwestycyjnych.

image_pdfimage_print
Skip to content