22 maja 2024 r. – spotkanie w ramach grupy wsparcia dla opiekunów osób z niepełnosprawnością

/ Aktualności
Wsparcie psychologiczne w okresie pandemi koronawirusa

22 maja 2024 r. (środa) o godzinie 9:00 odbędzie się kolejne spotkanie w ramach grupy wsparcia dla opiekunów osób z niepełnosprawnością.

Spotkanie będzie miało miejsce  w sali konferencyjnej 204 budynku Starostwa Powiatowego w Limanowej (adres: ul. Józefa Marka 9, 34-600 Limanowa).

Serdecznie zapraszamy opiekunów osób zmagających się z chorobą czy z niepełnosprawnością do udziału w spotkaniu grupy wsparcia.

Uczestnicy spotkań w ramach grupy wsparcia otrzymują wsparcie emocjonalne i psychologiczne. Dzielenie się posiadanym doświadczeniem w radzeniu sobie z trudnościami dnia codziennego stanowi źródło wiedzy i pozwala na udzielenie pomocy w przezwyciężaniu różnorakich trudności.

Opieka nad osobą zmagającą się z chorobą i niepełnosprawnością wiąże się z trudem i poświęceniem. Grupa wsparcia daje siłę, wzmacnia, zmniejszając lęk i chroni przed poczuciem osamotnienia i bezradności u osoby pełniącej funkcje opiekuna.

Ponadto, na spotkaniu można uzyskać ważne i pożyteczne informacje dotyczące możliwości uzyskania kompleksowej pomocy w tym również wsparcia finansowego.

Serdecznie zapraszamy !

Szczegółowe informacje na temat udziału w grupie wsparcia i jej działalności można uzyskać dzwoniąc pod numerem telefonu: (18) 33 37 825.

image_pdfimage_print
Skip to content