Uwaga Studenci ! Rusza nabór wniosków do Modułu II pilotażowego programu „Aktywny samorząd” edycja 2018

/ Aktualności
ksiązka, ołówek, notes

Serdecznie zapraszamy osoby posiadające orzeczenie o umiarkowanym i znacznym stopniu niepełnosprawności, mieszkające na terenie Powiatu Limanowskiego, posiadające status studenta szkoły wyższej lub słuchacza szkoły policealnej do składania wniosków o pomoc finansową na pokrycie kosztów kształcenia. Wnioski będą przyjmowane do 10 października 2018r. – semestr w roku akademickim 2018/2019.

Informacje szczegółowe na temat wsparcia finansowego można uzyskać dzwoniąc pod numer (18) 33 37 912. Informacji udziela Małgorzata Frączek.

Formularze wniosków wraz z załącznikami w ramach Modułu II programu należy składać w punkcie informacyjnym Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej w godzinach od 7:15 do 15:15. Punkt informacyjny mieści się na I piętrze budynku A Starostwa Powiatowego w Limanowej (ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa).

Za datę złożenia wniosku uważa się datę jego wpłynięcia do Realizatora programu (samorządu powiatowego), a w przypadku wniosków składanych drogą pocztową – datę stempla pocztowego.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.pfron.org.pl oraz na stronie tutejszego Centrum. Zobacz więcej i pobierz wniosek wraz z załącznikami.

 

image_pdfimage_print