Grupa wsparcia dla młodzieży z zachowaniami agresywnymi

/ Aktualności, Ogłoszenia

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej informuje o możliwości uczestnictwa w grupie wsparcia dla młodzieży zachowującej się agresywnie.

POWSTRZYMAĆ AGRESJĘ!

Grupa wsparcia dla młodzieży z zachowaniami agresywnymi odbywa się w każdy II i IV czwartek miesiąca od godz. 16.30 do 18.30 w SOIK przy ul. Śniadeckich 10a wejście B, nr bramofonu 5 w sali terapeutycznej na parterze.

Grupa skierowana jest do młodzieży z zachowaniami agresywnymi. Osoby mogą zgłaszać się same, bez skierowań. Grupa jest zamknięta, odbywa się cyklicznie. Głównym jej celem jest zahamowanie zjawiska przemocy oraz przeciwdziałanie jego pojawieniu się. Celom tym służy praca nad zwiększeniem świadomości własnych zachowań, zgłębianie wiedzy o naturze agresji i przemocy, identyfikowanie przez członków grupy własnych zachowań przemocowych wobec innych osób, poprawa komunikacji interpersonalnej oraz trening zachowań asertywnych.

W trakcie spotkań pracujemy wspólnie również nad rozpoznawaniem i kontrolą agresywnych zachować oraz dokonywaniem zmian w oparciu o osobiste wybory oraz system przekonań.

Dodatkowe informacje: 
Sądecki Ośrodek Interwencji Kryzysowej
w Nowym Saczu ul. Tarnowska 28
/od poniedziałku do piątku w godz. od 7.00 do 16.00/
tel. 18 449-04-91
e-mail: agresja@soik.pl
STRONA INTERNETOWA
image_pdfimage_print
Skip to content