Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Limanowej

Tablica informacyjna na czerwonym tle napis Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej Ośrodek Interwencji KryzysowejZgodnie z zapisami uchwały Nr XXII/225/21 Rady Powiatu Limanowskiego z dnia 18 listopada 2021 r. z dniem l stycznia 2022 r. został utworzony w ramach struktury organizacyjnej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej – Ośrodek Interwencji Kryzysowej.

Ośrodek Interwencji Kryzysowej udziela klientom (bez względu na posiadany przez nich dochód), znajdującym się w sytuacji kryzysowej kompleksowego wsparcia, poprzez zespół specjalistów, w skład którego wchodzą między innymi: psycholog, psychoterapeuta, pedagog, pracownik socjalny, przy doraźnym wsparciu prawnika.

W ramach wsparcia stacjonarnego Ośrodek Interwencji Kryzysowej zapewni klientom znajdującym się w sytuacji kryzysowej, z wyłączeniem problemu bezdomności, nieodpłatnego schronienia w hostelu na okres maksymalnie 3 miesięcy.

Numer kontaktowy: w godzinach 7:15 – 15:15 tel. stacjonarny: (18) 33-37-912 lub tel. 573 782 441.

Numer telefonu po godzinie 15:15 oraz w weekendy i dni wolne od pracy tel. 730 677 983 .

Wszystkie porady odbywają się po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym.

OIK w Limanowej budynek z zewnątrz.Kuchnia OIK w Limanowej

Gabinet specjalisty OIK w LimanowejJeden z pokoi w OIKDrugi pokój w OIKMieszkanie w Ośrodku interwencji kryzysowej w limanowej - pokój dzienny

Mieszkanie w Ośrodku interwencji kryzysowej w limanowej - pokój dzienny meble

Mieszkanie w Ośrodku interwencji kryzysowej w limanowej - meble i sprzęty agd w kuchni

Mieszkanie w Ośrodku interwencji kryzysowej w limanowej - gabinet psychologa

 

image_pdfimage_print
Skip to content